top of page

Web Sitesi Kullanım Kuralları ve Gizlilik Sözleşmesi

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. "www.hellodeniz.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

www.hellodeniz.com sitesinin tüm hakları Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.

Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, podcast sesli yayınları v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;  sitenin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez yada dağıtılamaz.

2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

www.hellodeniz.com’u herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Ayrıca,  hellodeniz.com ve sahibi Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.hellodeniz.com sitesi ve sahibi Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti.'ye sorumluluk yüklenemez.

3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.hellodeniz.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde  www.hellodeniz.com’un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.hellodeniz.com’un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.

 

Kullanıcı ayrıca www.hellodeniz.com’un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.hellodeniz.com aracılığı ile vermiş olduğunuz ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası, adres, notlarınız gibi kişisel bilgilerinizin www.hellodeniz.com ile bağlantılı şirketler ve ortakları ile paylaşılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Yukarıda sayılan bilgiler haricinde istemiş olduğunuz, hizmetimize göre değişebilen başkaca kişisel bilgilerinizi de vermeniz zorunludur. Bahsedilen bilgiler doğrudan ya da dolaylı ilgili bulunan bir durum söz konusu olduğunda, uygulamadaki kural ve düzenlemelere uygun olarak, www.hellodeniz.com’un ve/veya sitenin diğer kullanıcılarının hak, ve kazancı gözetilerek veri üçüncü kişilere aktarılabilir.

5. Hak ve Sorumluluklar

www.hellodeniz.com kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.

 

www.hellodeniz.com Web Sitesi’ne girmeden önce “Site Kullanım Şartları”nı okuduğunuz kabul edilmektedir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık olduğu takdirde, işbu web sayfasında bulunan kayıtların ve www.hellodeniz.com‘a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının HMK. 193’e göre tek ve gerçek münhasır delil olarak kabul edileceği, ihtilafların çözümünde İstanbul Avrupa Mahkelemeleri ve İcra ve İflas dairelerinin münhasıran yetkili olduğu www.hellodeniz.com ve işbu www.hellodeniz.com web sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir. www.hellodeniz.com‘un kullanıcının bulunduğu ülkede dava açmak hakkı saklıdır.

www.hellodeniz.com, sitede bilgileri yer alan 3. kuruluşların,  ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, kesinti, kayıp işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz kayıtlara girilmesi değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmez, garanti veremez.

6. Kullanıcı Güvenliği

www.hellodeniz.com’un toplamış olduğu tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kullanıcılar tarafından doldurulan formlar, iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenli ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince saklanmaktadır.

www.hellodeniz.com sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir maddi ve manevi zarardan sorumlu tutulamaz. www.hellodeniz.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti. veya www.hellodeniz.com adı altında varlık gösteren diğer şirketler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon, kişisel notlar vb.) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti. veya www.hellodeniz.com adı altında varlık gösteren diğer şirketler bünyesinde kullanılmaktadır.

Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti. veya www.hellodeniz.com adı altında varlık gösteren diğer şirketler, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti. veya www.hellodeniz.com adı altında varlık gösteren diğer şirketler, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Hello Deniz e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan “bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız.” linkine tıklayabilirsiniz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin aracı ödeme sistemleri ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti. veya www.hellodeniz.com adı altında varlık gösteren diğer şirketlerin sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair

Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti. veya www.hellodeniz.com adı altında varlık gösteren diğer şirketler, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

--------

Podcast Yayınlarına Katılım ve Sözleşme Metni:

Beyaz Yakadan Özgür Yakaya Masallar Podcast yayınına konuk olarak katılan, canlı yayında mentorluk ve koçluk seansı alan kişilerin kişisel bilgileri yayında ifşa edilmeyecektir. Kendilerine önceden antant kalınan takma isimlerle hitap edilecek olup, görüşme kayıtları bu isimlerle sürdürülecektir. 

Podcast Yayınına Katılım Sözleşme Metni:

1. Podcast yayını konuğu olarak, program formatı gereği ses ve görüntü kaydına izin veriyorum. Podcast platformlarında yayınlanacak olan kayıtlarda sadece sesimin yer almasına izin veriyorum. Bu kayıtlardan önce tarafıma hitap edilmesini istediğim ismi yayın öncesinde podcast yayıncısına bildirmekle mükellef olduğumu kabul ediyorum.

2. Yayın esnasında gerçek ismim ve soyadımın korunmasını, ve yayına intikal eden kısımların podcast yayıncısı tarafından ifşa edilmeyeceğini biliyorum ve kabul ediyorum.

3. Yayın esnasında paylaştığım kişisel deneyimler ve olayların içeriği konusunda tek ve mutlak sorumlu olduğumu biliyorum ve bunu en başından kabul ediyorum. Bu konuda podcast yayıncısınının sorumluluk sahibi olmadığını ve kendisini ve söylemlerini / paylaşımlarını hiçbir zaman sorumlulu tutmayacağımı kabul ve beyan ediyorum.

4. Podcast yayıncısıyla gerçekleştirdiğimiz görüşmenin yayınlanmasına bu sözleşme ile izin veriyorum. Yayına intikal eden kısımlarla ilgili seçme hakkının podcast yayıncısına ait olduğunu kabul ve beyan ediyorum.

5. Podcast yayıncısının özgür iradesiyle kaydı yayınlamama hakkı olduğunu kabul ediyorum. 

6.  Yayın, içerik, teklif, gizlilik ve ticari haklar ile ilgili hak idda etmiyorum, telif bedeli talep etmiyorum, tüm maddi ve manevi haklarımdan feragat ediyorum. 

7. Podcast yayınının podcast kanalarında dağıtılmasını ve yayınlanmasını kabul ediyorum. 

8. Podcast'in sosyal medya hesaplarında, her türlü reklam faaliyetlerinde, genel medya haberlerinde ve olası röportaj ve haberlerde yayınlanmasını ve kullanılmasını kabul ediyorum.

9. Podcast yayıncısı tarafından sesimin paylaşıldığı yayınların ve bölümlerinin reprodüksiyonlarda ve her türlü pazarlama ve reklam faaliyetlerinde kullanılmasına izin veriyorum. Bunlarla ilgili her hangi bir bedel ödemiyorum ve podcast yayıncısından teklif, ödeme, gizlilik bedeli talep etmiyorum. 

10. Podcast yayıncısına ait yayınlar, yayına katılanlar tarafından özgürce kişisel sosyal medya hesaplarında paylaşılabilir. 

İletişim:

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Collective Minds Yönetim Eğitim Danışmanlığı ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Yetkili: Deniz Günaydın

Adres: Evliya Çelebi Mh., Sadi Konuralp Cd., No:5/2 Şişhane, İstanbul

Telefon ve WhatsApp: 0212 702 1234

Mail Adresi: deniz@hellodeniz.com

bottom of page